MF0207FRE52-160R
MFR.Part #
MF0207FRE52-160R
JLCPCB Part #
C3497739
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS