MF0207FRD52-41K2
MFR.Part #
MF0207FRD52-41K2
JLCPCB Part #
C1747296
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS