MF0207FRD52-13R
MFR.Part #
MF0207FRD52-13R
JLCPCB Part #
C1747075
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS