MF0204FRE52-4R3
MFR.Part #
MF0204FRE52-4R3
JLCPCB Part #
C1750840
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS