MF0204FRE52-14R7
MFR.Part #
MF0204FRE52-14R7
JLCPCB Part #
C1745493
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS