KNP-50JR-52-1R2
MFR.Part #
KNP-50JR-52-1R2
JLCPCB Part #
C1762814
Description
-40℃~+200℃ 1.2Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS