KNP5WSJB-52-2R2
MFR.Part #
KNP5WSJB-52-2R2
JLCPCB Part #
C1397093
Description
-40℃~+200℃ 2.2Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS