AA0603FR-0712R4L
MFR.Part #
AA0603FR-0712R4L
JLCPCB Part #
C2101121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS