KNP3WSJB-52-9R1
MFR.Part #
KNP3WSJB-52-9R1
JLCPCB Part #
C1393780
Description
-40℃~+200℃ 3W 9.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS