KNP3WSJB-52-75R
MFR.Part #
KNP3WSJB-52-75R
JLCPCB Part #
C3376809
Description
-40℃~+200℃ 3W 75Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS