KNP300JB-52-56R
MFR.Part #
KNP300JB-52-56R
JLCPCB Part #
C3406584
Description
-40℃~+200℃ 3W 56Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS