KNP2WSJT-52-51R
MFR.Part #
KNP2WSJT-52-51R
JLCPCB Part #
C3552421
Description
-40℃~+200℃ 2W 51Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS