KNP2WSJB-73-220R
MFR.Part #
KNP2WSJB-73-220R
JLCPCB Part #
C1395332
Description
-40℃~+200℃ 220Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS