KNP200JB-52-75R
MFR.Part #
KNP200JB-52-75R
JLCPCB Part #
C1391223
Description
-40℃~+200℃ 2W 75Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS