KNP1WSJR-52-750R
MFR.Part #
KNP1WSJR-52-750R
JLCPCB Part #
C1758299
Description
-40℃~+200℃ 1W 750Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS