KNP100FR-73-200R
MFR.Part #
KNP100FR-73-200R
JLCPCB Part #
C3388330
Description
-40℃~+200℃ 1W 200Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS