HHV-50JB-52-100K
MFR.Part #
HHV-50JB-52-100K
JLCPCB Part #
C1388589
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS