HHV-50FT-52-3M01
MFR.Part #
HHV-50FT-52-3M01
JLCPCB Part #
C1390242
Description
-55℃~+155℃ 3.01MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS