HHV-50FT-52-23M7
MFR.Part #
HHV-50FT-52-23M7
JLCPCB Part #
C1390228
Description
-55℃~+155℃ 23.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS