HHV-50FT-52-232K
MFR.Part #
HHV-50FT-52-232K
JLCPCB Part #
C1390278
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS