HHV-25JT-52-2M2Y
MFR.Part #
HHV-25JT-52-2M2Y
JLCPCB Part #
C1386774
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS