HHV-25JR-52-62K
MFR.Part #
HHV-25JR-52-62K
JLCPCB Part #
C1759261
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS