HHV-25FB-52-1M54
MFR.Part #
HHV-25FB-52-1M54
JLCPCB Part #
C1389577
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS