HHV2WSJT-73-8M2
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-8M2
JLCPCB Part #
C1393625
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS