HHV2WSJT-73-6M8
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-6M8
JLCPCB Part #
C3388683
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS