HHV2WSJT-73-2M2
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-2M2
JLCPCB Part #
C3371569
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 2W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS