HHV1WSJR-73-91K
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-91K
JLCPCB Part #
C1769663
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS