HHV1WSFT-73-68K
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-68K
JLCPCB Part #
C3452481
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS