HHV1WSFT-73-5M76
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-5M76
JLCPCB Part #
C1397345
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS