FMP-50FTF52-715K
MFR.Part #
FMP-50FTF52-715K
JLCPCB Part #
C3420658
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS