FMP-50FTF52-15R
MFR.Part #
FMP-50FTF52-15R
JLCPCB Part #
C3406358
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS