FMP-50FR-52-226R
MFR.Part #
FMP-50FR-52-226R
JLCPCB Part #
C1749284
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS