FMP-50FRF52-69R8
MFR.Part #
FMP-50FRF52-69R8
JLCPCB Part #
C20146075
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS