FMP-50FRF52-634R
MFR.Part #
FMP-50FRF52-634R
JLCPCB Part #
C20146053
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS