FMP-50FRF52-4K99
MFR.Part #
FMP-50FRF52-4K99
JLCPCB Part #
C20145802
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS