FMP-50FRF52-221R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FRF52-221R
JLCPCB Part #
C20145584
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS