FMP4WVFRF73-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP4WVFRF73-100R
JLCPCB Part #
C19513853
Package
Plugin,D7.5xL17mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 4W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS