FMP300JR-52-110R
MFR.Part #
FMP300JR-52-110R
JLCPCB Part #
C3419967
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS