FMP300FTF73-43R
MFR.Part #
FMP300FTF73-43R
JLCPCB Part #
C1386476
Description
-55℃~+155℃ 3W 43Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS