FMP300FTE73-42R2
MFR.Part #
FMP300FTE73-42R2
JLCPCB Part #
C1389440
Description
-55℃~+155℃ 3W 42.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS