FMP300FTE73-39R2
MFR.Part #
FMP300FTE73-39R2
JLCPCB Part #
C1389503
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS