FMP300FTE73-16R5
MFR.Part #
FMP300FTE73-16R5
JLCPCB Part #
C3385467
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS