FMP300FBF73-97R6
MFR.Part #
FMP300FBF73-97R6
JLCPCB Part #
C1388550
Description
-55℃~+155℃ 3W 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS