FMP300FBF73-4K53
MFR.Part #
FMP300FBF73-4K53
JLCPCB Part #
C1386500
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS