FMP300FBF73-2K21
MFR.Part #
FMP300FBF73-2K21
JLCPCB Part #
C1386246
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS