FMP300FBF73-16K9
MFR.Part #
FMP300FBF73-16K9
JLCPCB Part #
C1386472
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS