FMP300FBF73-11R5
MFR.Part #
FMP300FBF73-11R5
JLCPCB Part #
C1386400
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS