FMP200JR-52-24R
MFR.Part #
FMP200JR-52-24R
JLCPCB Part #
C1752679
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS