FMP200FRF52-21R5
MFR.Part #
FMP200FRF52-21R5
JLCPCB Part #
C1757321
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS