FMP200FRE52-768K
MFR.Part #
FMP200FRE52-768K
JLCPCB Part #
C1757801
Description
-55℃~+155℃ 2W 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS